Menu Zavrieť

Sušička prádla – výborný pomocník do domácnosti

Práčka a sušička bielizne

Sušičky prádla ešte stále nevyužívajú všetky domácnosti. Ľudia nemajú v byte dostatok miesta, ide najmä o panelákové byty, v ktorých sú kúpeľne veľmi malé a rozmery sušičky predsa tiež nie sú najmenšie.  Avšak tento problém má riešenie. Existuje aj slim verzia, tzv. úzka sušička prádla. 

Pre iných je sušička považovaná za zbytočnosť a uprednostňujú vešanie prádla na sušiakoch. Uvedieme vám zopár tipov a zistíte, že sušička prádla určite nie je zbytočnosť.

Vyriešenie problémov so sušičkou

Ak máte pocit, že v domácnosti trávite mnoho času upratovaním, sušička prádla je jedným z pomocníkov, s ktorým získate viac času na rodinu a svoje záľuby.


Sušičky vám za krátky čas perfektne vysušia bielizeň a vďaka niektorým programom uľahčia proces žehlenia, starajú sa o citlivé tkanivá, zabraňujú vyťahaniu oblečenia a žmolkovaniu. Taktiež nemusíte riešiť problém s uskladnením vypraného prádla. A to najmä v menších bytoch, kde je nedostatok priestoru na sušiak. Prádlo ostane suché do jednej až dvoch hodín, kdežto na sušiaku by viselo celý deň.

A ako vyriešiť problém s miestom? Jednoducho! Sušičku prádla postavíte na práčku pomocou spojovacieho dielu. 

→Sušičky bielizne si môžete pozrieť aj v našom katalógu TU←

Nižšia spotreba energie

Nízku energetickú náročnosť sušenia docielime vďaka sušičkám s technológiou tepelného čerpadla, ktorá je založená na dvoch uzavretých okruhoch, vzduchovom a okruhu s chladivom. Tepelné čerpadlo nemusí používať na odpor drahé teplo, ale opiera sa o termodynamický systém, ktorý zabraňuje tepelným stratám. Tým je garantovaná najnižšia možná pracovná teplota. Dokonalý výsledok sušenia dosiahnete už pri teplote 45 ° C. 

→Pozrite si aj tieto sušičky bielizne za výhodné ceny na ALZE←

Soft Motion Motor – žmolkovanie a vyblednutie farieb je minulosťou

Opotrebovávaniu, žmolkovaniu bielizne a tiež vyblednutiu farieb, ktoré boli problémom u starších typov sušičiek, zabraňuje nový motor Soft Motion Motor. Ten variabilne mení rýchlosť a znižuje mechanické pohyby bubna. Šetrnú starostlivosť o vlákna vášho oblečenia umožňuje tiež inovatívny dizajn unášačov bielizne v bubne. Zvlnený povrch vytvára vzduchové kapsy, ktoré jemnejšie posúvajú bielizeň a ochraňujú tak pôvodné farby a tkaniny. Zmien sa dočkala aj nádržka na vodu, ktorá je väčšia, nie je ju teda nutné vylievať tak často. Navyše disponuje nielen klasickým veľkým otvorom, ale aj malým, ktorý umožňuje vodu preliať napríklad do naparovacej žehličky. V týchto e-shopoch si môžete pozrieť sušičku prádla:

datart NÁŠ TIP → DATART →POZRIEŤ PRODUKTY←
hej.sk VÝHODNÉ PRODUKTY → HEJ →POZRIEŤ PRODUKTY←
andreashop VÝHODNÉ PRODUKTY → ANDREA SHOP →POZRIEŤ PRODUKTY←
VÝHODNÉ PRODUKTY → TPD →POZRIEŤ PRODUKTY←
e-spotrebice VÝHODNÉ PRODUKTY → E-SPOTREBIČE →POZRIEŤ PRODUKTY←

Möbelix

zdroj foto: gettyimages.com

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *