Menu Zavrieť

Robotický vysávač – výborný parťák na upratovanie

Robotický vysávač s mopom

Nechce sa vám už po byte behať s klasickým vysávačom? Žiadny problém! Robotický vysávač to dokáže za vás. Ako si vybrať ten správny? Je naozaj taký užitočný, ako sa o ňom hovorí?

Ušetrí mnoho času

Kým vy budete variť v kuchyni, robotický vysávač vám pobehá celú obývačku. Dokonalé.  Stačí vziať diaľkové ovládanie a zapnúť niektorý z režimov upratovania a kým uvaríte vynikajúce jedlo, obývačka bude žiariť čistotou.

Ako si vybrať ten správny robotický vysávač?

Robotické vysávače sú vhodné predovšetkým pre upratovanie podláh, väčších plôch v dome, ale kľudne aj kobercov. Zvládajú aj vyššie prekážky, ako sú napríklad prechod z pevnej podlahy na koberec.

→Pozrite si aj tieto robotické vysávače za výhodné ceny na ALZE←

Naozaj vie, čo má upratať?

Najdôležitejšími vlastnosťami robotických vysávačov sú, či vedia presne analyzovať priestor, aby ho celý upratali, ako čisto upratujú a ako rýchlo upratujú. Najlacnejšie robotické vysávače sa nedokážu orientovať v priestore a niekedy prejdú tou istou trasou viackrát. Takéto vysávanie je neefektívne. 

→Robotické vysávače si môžete pozrieť aj v našom katalógu TU←

Najideálnejšie sú vysávače s navigačným systémom. Údaje získavajú zo vstavaných senzorov a pomocou nich si priestor najskôr zmapujú a až potom začnú vysávať. Výhodou je, že sa nevracajú na miesta, ktoré už povysávali a aj keď ho položíte na iné miesto, vie, kde sa má vrátiť a pokračovať vo vysávaní.Cena rozhoduje

Nízka cena indikuje, že výrobcovia ušetrili na materiáloch a programovom vybavení. Robotický vysávač nevymeníte za rok, preto musí byť vyrobený z veľmi kvalitných a odolných súčiastok a kvôli efektivite upratovania by mal ponúkať niekoľko programov. Určite odporúčame si priplatiť pár € a s jeho kvalitou budete spokojní.

Veľkosť a konštrukcia robotického vysávača

Odporúčame si pozrieť aj rozmery, pretože nie každý robot sa zmestí pod posteľ prípadne sedaciu súpravu. Pri výbere pozerajte najmä jeho výšku.

V týchto e-shopoch si môžete pozrieť robotický vysávač:

datart NÁŠ TIP → DATART →POZRIEŤ PRODUKTY←
hej.sk VÝHODNÉ PRODUKTY → HEJ →POZRIEŤ PRODUKTY←
andreashop VÝHODNÉ PRODUKTY → ANDREA SHOP →POZRIEŤ PRODUKTY←
VÝHODNÉ PRODUKTY → TPD →POZRIEŤ PRODUKTY←
e-spotrebice VÝHODNÉ PRODUKTY → ESAT →POZRIEŤ PRODUKTY←

Möbelix

zdroj foto: gettyimages.com

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *