Menu Zavrieť

Príprava sendvičov nebola nikdy jednoduchšia

Toastovač - toastový chlieb

Príprava sendvičov nebola nikdy jednoduchšia! Sendvičovač je kuchynský pomocník, ktorý nám príjemne spestrí jedálniček v podobe teplých, chrumkavých raňajok, desiaty alebo rýchlej večere. Samozrejme nám usporí kopu času a v priebehu pár minút si vieme vychutnať horúcu, chrumkavú pochúťku.

Cena sendvičovača určite zaváži

Na trhu nájdeme rôzne druhy sendvičovačov, ktoré uspokoja menej náročných, ale aj náročných užívateľov. Určite nesiahajte po najlacnejších, ideálna je zlatá stredná cesta. Množstvo výrobcov sľubuje nepriľnavý povrch, ktorý sa ľahko čistí, no pri lacnejších typoch, to tak nemusí byť. Ak sa vám zapečie syr po okrajoch sendvičovača, pri nešetrnom odstraňovaní, môžete poškodiť povrch vnútorných platní. Dokonca v niektorých prípadoch sa tieto platne nedajú odnímať a tým pádom je čistenie sendvičovača o to náročnejšie.


Tento sendvičovač si môžete pozrieť v tomto eshope TU

Lacnejšie typy nemajú ani tlačidlo na zapnutie a vypnutie a tým pádom je jediný spôsob ako sendvičovač zapnúť a vypnúť, vložiť a vytiahnúť zo zasúvky. Čo poviete? Pri častejšom používaní to môže byť celkom otravné.

→Sendvičovače si môžete pozrieť aj v našom katalógu TU←

Základné sendvičovače sú vybavené automatickou reguláciou teploty, tepelne izolovaným držadlom a tiež plášťom sendvičovača, ktorý vám zaistí bezpečnosť pri práci a v niektorých prípadoch aj priestor pre uloženie elektrického kábla.

Sendvičovač pre náročných sa svojím vzhľadom a funkciami začína podobať na menší gril. Ponúka niekoľko stupňov prevádzkovej teploty, termostat a tie lepšie kúsky majú aj displej, ktorý zobrazuje aktuálnu situáciu pri príprave jedla. Samozrejmosťou je aj nepriľnavý povrch vnútorných platní a tiež jednoduché čistenie povrchu aj vnútorných častí sendvičovaču.

Tento sendvičovač si môžete pozrieť v tomto eshope TU

Odnímateľné platne sú väčšinou vyrobené z hliníkovej zliatiny, preto sa určite neodporúča tieto platne vkladať do umývačky riadu. Väčšinou je ale údržba platní veľmi jednoduchá a stačí ak prebytočný tuk zotriete papierovou vreckovkou.

Väčšina sendvičovačov má vo vybavení len krátky – metrový kábel. Preto je dobré, aby ste na to mysleli dopredu a našli vhodné miesto.V týchto e-shopoch si môžete pozrieť sendvičovače:

datart NÁŠ TIP → DATART →POZRIEŤ PRODUKTY←
hej.sk VÝHODNÉ PRODUKTY → HEJ →POZRIEŤ PRODUKTY←
andreashop VÝHODNÉ PRODUKTY → ANDREA SHOP →POZRIEŤ PRODUKTY←
VÝHODNÉ PRODUKTY → TPD →POZRIEŤ PRODUKTY←
e-spotrebice VÝHODNÉ PRODUKTY → OKAY →POZRIEŤ PRODUKTY←

Möbelix

zdroj foto: gettyimages.com

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *